aboutus
خط تولید

در فرآیند تولید و قبل از حمل و نقل ، هر یک از محصولات ما برای اطمینان از کیفیت بهینه محصول ، آزمایشات حرفه ای بسیار دقیقی دارند. علاوه بر این ، این شرکت همچنین دارای روابط طولانی مدت coperation با مرکز تست دولتی Liushi ، مرکز تست Hangzhou Fangyuan ، مرکز آزمایش TUV ، مرکز تحقیق و توسعه فناوری را در سال 2005 تأسیس کرده است که به عنوان "مرکز تحقیق و توسعه فناوری ژجیانگ" مجاز شناخته شده اند. استان "و" شرکت تظاهرات ثبت اختراع در استان ژجیانگ "توسط دولت مردم استان ژجیانگ ؛. داشتن قدرت قوی در تحقیق و توسعه فناوری.

در حال حاضر اصلی ما سلولهای تک تک mcb سری تولید روزانه 15000 قطعه است ، مساحت تولید بیش از 10،000 متر مربع ، بیش از 150 کارگر (25 تکنسین و مهندس ارشد ؛) را پوشش می دهد ، و بیش از 500 مجموعه تجهیزات پیشرفته تولید را به ارمغان آورده است.

این شرکت به عنوان "محصولات پیشنهادی برای ساخت مهندسی" و "محصولات پیشنهادی برای اروپایی" مجاز شده است

اتحادیه "توسط اتحادیه چین برای استاندارد سازی ساخت و ساز مهندسی.

OEM / ODM


1. نصب شده

ما بخش برنامه ریزی را در خانه تنظیم می کنیم که وظیفه برنامه ریزی سازمانی ، تبلیغ برند ، طراحی مشتری و غیره را دارد. فقط ایده های خود را به ما اطلاع دهید و ما مجموعه کاملی از بسته بندی را برای شما طراحی خواهیم کرد.


2. ODM

بخش فنی برتر در صنعت مهندسی مربوطه پشتیبانی قدرتمند مشتری است. در حالی که ، تقریباً تمام ابزارهای قالب در مرکز ابزارسازی ما تحت رهبری تکنیک ها به پایان رسیده اند. اگر کالاهای جدیدی دارید ، فقط نمونه یا آثار هنری را برای ما ارسال کنید ، خدمات کاملی از جمله: ساخت قالب ، طراحی بسته بندی ، آزمایش و تولید اقلام و غیره ارائه می شود.

تحقیق و توسعه

مرکز فنی ما از گروه فنی و گروه تحقیق و توسعه با تیمی از نخبگان فنی با تجربه و مهندسین حرفه ای تشکیل شده است. ما نه تنها بر تحقیقات اساسی تمرکز می کنیم ، بلکه هدف ما بر فناوری برتر پیشرفته با نوآوری و قدرت خلاقیت عالی است.

اطلاعات تماس